Twój dostawca środków czystości

Firma German jest to mała, rodzinna firma, założona w 1995 roku. Na początku prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż detaliczną na terenie Warszawy. W późniejszym okresie rozwinęliśmy zakres działania o sprzedaż hurtową.

Dzięki dostępowi do licznych kanałów dystrybucji, sięgających kilku krajów Europy, importujemy towar wysokiej jakości, zachowując jednocześnie atrakcyjne ceny. Naszą mocną stroną, jest import chemii gospodarczej z Niemiec, która od kilku lat idealnie sprawdza się w wielu polskich domach.

Do naszych odbiorców należą sklepy detaliczne, hurtownie oraz sieci handlowe. Od kilku lat cieszymy się zadowoleniem i zaufaniem naszych klientów co owocuje coraz wyższą sprzedażą i ciągłym rozwojem naszej firmy.

Obecnie posiadamy centrum logistyczne w Mińsku Mazowieckim, kadrę przedstawicieli oraz tabor samochodowy służący dostarczaniu towarów. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Mińsku Mazowieckim przy ulicy przemysłowej 10.

Oferta

Aktualności

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą oferta służymy pomocą.

German Wojciech Kurek, ul. Przemysłowa 10, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
NIP: 822-100 -30-20

696 085 357

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij